null

Široká ponuka produktov

Našou snahou je, aby mali zákazníci k dispozícií široký výber tovaru, presne podľa ich požiadaviek, za veľmi priaznivé ceny. Sme autorizovaným predajcom WEBER grilov a spojovacieho materiálu. Náš tovar pochádza priamo od výhradných distribútorov.

null

Expresné vybavenie

Ak si tovar, ktorý máme skladom v Trenčíne, objednáte do 13:00, jeho expedovanie prebehne ešte v ten deň. Tým zabezpečíme doručenie tovaru na vašu adresu v nasledujúci pracovný deň. Robíme všetko pre expresné vybavenie zásielok.

null

Celá stredná Európa

Expedujeme zásielky do celej strednej Európy v rámci EÚ. Či sa nachádzate na Slovensku, v Čechách, Maďarsku alebo Rakúsku, naše produkty sú pre vás plne dostupné. V pohodlí domova si môžete tovar objednať. My sa postaráme o jeho doručenie.

null

Vernostný program (pripravujeme)

Vážime si každého z vás, a preto vám ponúkame výhody vo forme Vernostného programu. Za každý nákup, ktorý spravíte v našom e-shope automaticky od nás získate EURO-body, ktoré môžete neskôr využiť vo forme zľavy pri ďalšom nákupe na našom e-shope.

null

Veľkoobchodný nákup

Naši veľkoobchodný partneri majú možnosť prehľadne a v pohodlí nakupovať elektronicky pod svojim prideleným prístupom. Takéto služby vieme ponúknuť aj ďalším novým potenciálnym záujemcom o spoluprácu s našou spoločnosťou.

null

Odborné poradenstvo

Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý  jeho výberom, radi vám zodpovieme akékoľvek otázky. Odborné poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu info@euronaradie.eu, telefonicky 032 65 27 016, live chatu alebo osobne na našich prevádzkach.

null

Sledovanie zásielky

Po spracovaní vašej objednávky budete okamžite informovaný o termíne expedovania zásielky e-mailom a vďaka číslu balíka budete môcť sami sledovať pohyb zásielky. V prípade akejkoľvek zmeny budete okamžite informovaní.

null

Možnosti platby

Ponúkame vám niekoľko možností, ako zaplatiť za tovar. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, elektronickým bankovníctvom TrustPay alebo v hotovosti na odbernom mieste v Trenčíne na Zlatovskej 27 v predajni EuroNáradie.EU – HARTES SK .

null

Nákupné výhody

Pre každého zákazníka, ktorý spraví objednávku nad 50 €, poskytujeme automaticky dopravu zásielky úplne zdarma. Pri nákupe, ktorý prevyšuje sumu 350 €, vám dokonca pribalíme k objednávke aj malú pozornosť v podobe darčeka.