KOSAČKY 

Hitom sa stali akumulátorové kosačky. Niet sa čomu diviť, ponúkajú totiž množstvo vlastností, ktoré ich robia čím ďalej, tým viac atraktívnejšími. Nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu, odpadá pravidelná výmena oleja, vzduchového filtra či zapaľovacej sviečky. 

Kosenie trávy môže byť pre niekoho dobrý spôsob relaxácie, pre iného zase otravná činnosť, ktorú je nútený pravidelne vykonávať so sebazaprením. Pre tých druhých môže byť vyslobodením robotická kosačka, ktorá pravidelné kosenie trávnika zvládne úplne sama.

Ak stále nedôverujete moderným technológiám a máte stále radšej motorové stroje, aj pri motorových kosačkách, bol za niekoľko posledných rokov uskutočnený pokrok. Nové motory musia spĺňať prísne emisné limity, dosahujú vyšší výkon, niektoré kosačky sú vybavené napríklad aj elektrickým štartérom

Je nutné spomenúť aj elektrické kosačky! V našej ponuke nájdete aj kosačky s väčšími a ťažšími asynchrónnymi motormi, hitom sa stalo používanie menších a silnejších komutátorových motorov. Ľahšia a silnejšia kosačka sa tak nezastaví ani vo vysokej tráve

Poslednou novinkou sú trojkolesové kosačky. Nejde však iba o bezúčelnú zmenu dizajnu, predné koleso je uložené v otočnom čape, ktorý umožní kosačke dobre zatáčať. 

Domov » ZÁHRADA » KOSAČKY
Zobraziť filtre

Kosačky elektrické (23)

Kosačky motorové (64)

Kosačky akumulátorové (47)

Robotické kosačky (11)

Kosačky ručné vretenové (3)

Príslušenstvo pre kosačky (24)