Tu nájdete odpovede na často kladené otázky, ktoré dostávame od našich zákazníkov.

Odoslal som objednávku, ale neprišiel mi potvrdzujúci e-mail. Čo mám robiť?

Najprv skontrolujte vo svojom účte, či ste zadali správne vašu e-mailovú adresu. Pokiaľ je adresa správna, skontrolujte či potvrdzujúci e-mail nebol zaradený do nevyžiadanej pošty (SPAM). Ak používate Gmail pozrite záložku „Aktualizácie“. Ďalej odporúčame pridať e-mailovú adresu info@euronaradie.eu medzi vaše kontakty. Pokiaľ ste potvrdzujúci e-mail aj tak nenašli, prosím, kontaktujte nás.

Dá sa u vás platiť platobnou kartou?

Áno, môžete u nás platiť kartou. Takáto platba, ale nie je možná prostredníctvom kuriéra.

Máte otvorené aj počas víkendov?

Kamenná predajňa v Trenčíne na Zlatovskej ulici 27 je otvorená v pracovné dni od 7:30 do 16:30 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Zasielate objednávky aj do zahraničia?

Áno, zásielky posielame aj do zahraničia,do krajín EU, prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS, kde máme dohodnuté výhodnejšie ceny prepravy pre našich klientov. Bližšie informácie o cenách dopravy do zahraničia nájdete tu. Pri odosielaní do zahraničia však nie je možná platba na dobierku, iba prevodom na účet, resp. formou TrustPay. Bližšie informácie o možnostiach platby nájdete tu.

Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť, keď je zásielka poškodená?

Tovar je v plnej výške poistený, je však nutné pri prevzatí skontrolovať: nepoškodenosť obalu, vytečený tovar, poškodený obal – krabica alebo známky otvorenia balíka, ako je napríklad poškodená lepiaca páska EuroNaradie.EU – HARTES SK.

V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar pred ním rozbaľte a skontrolujte prípadne nepreberajte. Následne nás o tejto skutočnosti obratom informujte na info@euronaradie.eu alebo zavolajte na 032 65 27 016.

Aký je postup pri reklamácii?

Pri uplatňovaní reklamácie dodržujte prosím nasledujúci postup:

1. Pošlite e-mail (alebo list) kde uvediete hlavne typ výrobku, jeho výrobné číslo, číslo predajného dokladu a popis závady.

2. Do 24 hodín (v pracovné dni) vám budú zaslané informácie o ďalšom postupe (adresa autorizovaného servisného strediska, ktoré je najbližšie vášmu bydlisku alebo iný postup doporučený naším predajcom).

3. Pošlite tovar na určenú adresu spolu s popisom závady, záručným listom a dokladom o kúpe. Vo vlastnom záujme prosím zasielajte reklamované produkty určené servisu priamo na daný servis, v prípade zaslania do sídla našej firmy dôjde iba k predĺženiu doby vybavenia reklamácie z dôvodu dodatočnej prepravy.

UPOZORNENIE
Pokiaľ prevzaté zariadenie odovzdal zákazník bez pôvodného obalu alebo náhradného balenia, naša spoločnosť nepreberá zodpovednosť za prípadne poškodenie zariadenia počas prepravy do servisného strediska. Pokiaľ sa v servisnom stredisku prejaví mechanické poškodenie alebo iné poškodenie, na ktoré sa nevzťahuje záruka, servisné stredisko respektíve naša spoločnosť si môže nárokovať od zákazníka úhradu za diagnostiku a/alebo prepravu zariadenia z a do servisného strediska, prípadne iné náhrady spojené s reklamáciou.

Poskytujete aj servis?

Áno, sme autorizovaným servisným strediskom značky Kärcher a servisujeme aj všetky ostatné značky náradia. Stačí tovar k nám dopraviť alebo zaslať a o ostatné sa už postaráme.

Koľko trvá tovar doručiť, keď máte uvedené, že je skladom?

Tovar uvedený skladom máme buď na prevádzke v Trenčíne alebo v bratislavskom sklade. Niektorý tovar sa nachádza v Prahe, a preto je aj doprava rozdielna. Tovar zo Slovenska je doručený do 1 – 3 pracovných dní. Ak je tovar v českých skladoch, tak príde do 3 – 5 pracovných dní. Pre preverenie presného dodania stačí napísať e-mail na info@euronaradie.eu a naši pracovníci vám odpovedia v čo najkratšom čase.

Poskladáte mi aj gril WEBER a doveziete mi ho domov?

Áno, samozrejme. Pokiaľ budete chcieť, tak gril vám poskladáme a privezieme na dohodnuté miesto.

Máte aj požičovňu?

Áno, máme aj požičovňu elektrického náradia, čistiacej techniky a stavebnej mechanizácie.

Dá sa u vás kúpiť aj tovar na splátky?

Áno, je možné kúpiť tovar aj na splátky. Buď prídete osobne na našu prevádzku, alebo si ich nastavíte cez systém QUATRO pred nákupom na e-shope.

Kúpil som si od vás tlakový čistič Kärcher a nejde mi voda, čo mám robiť ?

Pokojne zavolajte do nášho servisného strediska na telefónne čísla: 0918 737 972 alebo 0917 162 904. Pracovníci servisu vám povedia čo ďalej.

Robíte aj veľkoobchodnú činnosť? Viete predávať aj predajniam na ďalší predaj?

Áno, pracujeme aj veľkoobchodne a zásobujeme viaceré obchodné spoločnosti i predajne po Slovensku. Pokiaľ budete mať záujem o spoluprácu, tak napíšte na: info@euronaradie.eu alebo zavolajte na: 32/65 27 016 a dohodneme sa.

Keď si objednám kosačku, je v nej už olej?

Všetky kosačky a rovnako aj iné motorové zariadenia dodávame s prepravným olejom. Je ho tam len málo a treba si olej doobjednať alebo doliať pred spustením.

Chcel by som si kúpiť vysávač Kärcher, viete mi poradiť pred jeho kúpou?

Áno, máme špecializovaného pracovníka, ktorý sa zaoberá len čistiacou technikou Kärcher. Pokiaľ budete mať záujem o nejaké informácie, tak zavolajte na: 0917 328 446 alebo napíšte na hartessk@hartessk.sk.

Nenašli ste odpoveď? Využite náš kontaktný formulár.